Jdi na obsah Jdi na menu
 


líbání od A do Z

26. 5. 2010

Naučit se líbat není žádná legrace. Skutečně kvalitní polibek, hra vlhkých rtů a mnoho. Ne každsouboj jazyků, znamená v erotice á příslušnice něžného pohlaví ho ale zvládne. Často ženy dělají následující chyby:

- Leklá ryba

Pasivita je pro ni příznačná. Taková žena nedá najevo absolutně žádnou iniciativu, čeká, co se bude dít. Její odevzdání se je sice pro muže příjemné, ovšem pro žhavé noci se líbání, kde je aktivní pouze jeden, příliš nehodí.

- Pacientka u zubaře

"Tak a pěkně otevřít pusinku..." Co je ale moc, to je moc. Tato forma polibku je pro partnera za prvé příliš namáhavá, za druhé celá akce se podobná spíše dýchání z úst do úst. Veškerá romantika polibku je ztracena.

- Vysavač

Typická situace. Polibek jde tak dovnitř, že druhému nezbývá vzduch. V určitých situacích to může být vášnivé, ovšem je potřeba dát pozor a nepřehnat to. Držte se přece jen trochu zpátky.

+ Romantička

zrz

To je polibek hodný vavřínů. Něžné a jemné doteky rtů. Při takovém polibku partner zapomene na to, kde se nachází. Ani ten největší odpůrce líbání nemůže odolat.
Jak líbají muži?

Je dokázáno, že muži a ženy líbají jinak. Porozumět si, co vzrušuje druhého, co mu je naopak nepříjemné, není žádná legrace. Ostatně, nepoznáváte se, pánové?

- Vrtule

"Jen se s tím nepárat," zní obvykle motto těchto mužů. Absolutně si nelámou hlavu s tím, že partnerka touží po něžné hře rtů, a vrazí jí jazyk co nejhlouběji do úst. Pak s ním točí, jako kdyby to byla vrtule od letadla.

- Savec

Tento muž líbá tak, že to bere dech. Bohužel doslovně a v tom negativním slova smyslu. Jakmile se spojí se rty partnerky, vůbec nebere ohled na to, že chudince po nějaké chvíli dochází vzduch a modrá mu v náručí.

- Kousavec
Poplach, upír! Tento muž vášnivě miluje kousat partnerku do rtů. To sice může vyvolat i velké vzrušení, ovšem pokud je překročena správná dávka bolesti, je rozkoš pryč.- Hlubinář

"Čím hlouběji, tím lépe," zní zásada těchto mužů. Jejich líbací technika se dá přirovnat snad jedině k operaci mandlí. Za svoji strategii sice mohou u některých žen získat obdiv, ale obecně platí zásada »méně je někdy více!«.

+ Zkušený

Chvíli líbá něžně a procítěně, chvíli vášnivě a prudce, přesně tak, jak vyžaduje situace. Takový muž dobře ví, co dělá. Žena, která se setká s tímto králem líbání, má obvykle o spokojenost postaráno.

Líbací Kámásútra aneb zkuste si nejrůznější techniky polibků

Tišící ráno

Špičkou jazyka se dotkněte rtů vašeho partnera tak prchavě, jako by to byl jen dotyk peříčka. Následně mu foukněte na rty, abyste je ochladili. To celé podle chuti opakujte tak dlouho, až se vaše rty spojí. Do hry zapojte i jazyk, ale velmi opatrně, jako kdyby se jednalo o váš úplně první polibek. Měl by také být tak vzrušující.

Magická mamba

Ona nejprve vezme jeden z jeho prstů do úst a hladí ho opatrně svým jazykem. Pak se jejich rty přiblíží a ona plochou jazyka hladí špičku jeho jazyka a pohybuje s ním čím dál rychleji. Po chvíli on začne opakovat to, co dělala ona jemu a oba jazyky se navzájem stimulují. Rty by neměly být spojené, ideální je odstup asi milimetr, což zvyšuje napětí. Pak si jazykem hladí i jiná citlivá místa, například ušní boltec či šíji.

Zakázané ovoce
Ona si schová v ústech něco, co on miluje. Může to být nějaký bonbón nebo třeba třešeň, jahoda, malina. Pak se k sobě přiblíží natolik, aby jí mohl sát spodní ret. Chtěl by pokračovat dál, ale ona se opět stáhne zpět. Její odpor v něm probouzí dobyvatele. Začíná pokrývat její krk něžnými polibky a snaží se dostat k jejím rtům. Nakonec mu ona dovolí polibek, při kterém si dobrůtku vymění. Ona mu při tom vyjde vstříc.


Bezdechá Afrodita

Oba svoje rty zpečetí tak, že žádný vzduch nemůže ven ani dovnitř. Pak ona nasaje vzduch z jeho plic a pomalu ho vydechne zpět. Poté se role otočí a zase on dýchá její vzduch. Polibek je tak intimní, protože oba mají pocit naprostého souznění. Obzvláště exotický je takový polibek pod vodou.

Slaďoučké kouzlo

Ona pokryje jeho spodní ret něžnými polibky a začíná ho sát. On dělá totéž s jejím horním rtem. Poté se vymění a sají si takto své rty navzájem. Sáním se tkáň rtů lépe prokrví a je mnohem více citlivá. Dejte trochu cukru na rty, je to pikantní.

Šikovný tygr

Jemné kousání a škrábání patří v Kámásútře k pevnému programu milostných hrátek. Ona vezme jeho ušní boltec mezi zuby a stiskne. Pak ho obejme rty, saje a hladí jazykem. V tu samou chvilku mu jezdí po zádech nehty. On jí dělá totéž. Stoupající vzrušení uvolňuje více endorphinu, látky, která znecitlivuje vůči bolesti a tak se může v hrátkách pokračovat.

Božské patro

Nejprve si naplňte ústa horkým nápojem, například jasmínovým čajem, pak ho líbejte svými žhavými rty. Následně si lízněte zmrzliny a pokračujte v líbání. Prudká změna teplot a chutí aktivují nervová zakončení a postarají se o obrovskou citlivost.

Smyslné hledání pokladu

Někdy je nejcitlivější krk, jindy ušní boltec, naše erotogenní zóny se mění podle nálady dne. Abyste objevili skutečně ta nejcitlivější místa, doporučujeme následující polibek: Nejprve kroužete špičkou jazyka mezi šíjí a lopatkou, čímž aktivujete nervy, následně prozkoumejte zbytek těla rty a jazykem.

Venušiny polibky

Zatímco si vyměňujete s partnerem žhavý polibek, vydá se váš jazyk na průzkum. Hladí partnerův jazyk a pak pokračuje přes patro. Prozkoumává i zbytek úst, někdy pevným tlakem, jindy jemňoučkým hlazením a něhou. Vyvrcholením je poté kroužení jazykem v partnerových ústech. Tato technika je ohromně stimulující, protože se dotýká míst, která jsou jinak zanedbávána.

Dráždivá papája

Při tomto způsobu líbání je velmi důležité, aby se ruce do »akce« zapojily co možná nejpozději. Zato jazyky musí být aktivní, musí kroužit okolo sebe navzájem, dotýkat se, doslova bojovat. Během polibku si pak vyměňujte šumivý nápoj z úst do úst, ideální je cola nebo šampaňské.

Fakta o polibku

- Polibek je dotek rtů na znamení lásky, míru, nebo úcty (polibek ruky). Některé národy totéž místo polibků vyjadřují třením nosů.

- Polibky na ústa jsou vzrušivé proto, že nervová zakončení ze rtů jsou vedena přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů.

- Partnera potěšíte, když ho políbíte na místo nacházející se mezi krkem a ušním boltcem.

- Polibky na šíji a ramena, na špičky prsou a na pupík mohou vzbuzovat ty nejšťastnější pocity.

- Během polibku spotřebujete asi 12 kalorií, krevní tlak stoupne až k číslu 150 a do pohybu se uvede 29 obličejových svalů.

- Polibek lze snadno pokazit. Mlaskavými zvuky, zápachem z úst, příliš bolestivým kousnutím nebo příliš hlubokým zasouváním jazyka do úst.

- Skutečně romantický polibek by měl být velmi něžný a pomalý, aby ho partner mohl plně přijmout.

- Při savém polibku dochází k vytažení celého jazyka z partnerových úst.

- Při motýlím polibku se dotknou rty a špičky jazyků jen jemně jako motýlí křídla. Dýchá se lehce pootevřenými rty, čímž se efekt ještě znásobí.

- Při všech druzích polibků je potřeba sledovat reakce partnera a podle nich se řídit. Je to záruka úspěchu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář